1-1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me Kon 10,11,12 a e Din Qka Leje Ma Mir Kejt.

2-Qa tu mshilen syt,per mu po ëndrron // Mos u kap per ****** se Jetën Ta Shkatrron.

3-Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

4-Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq Veten Pe Shkatrroni.

5-Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Njerzt Jom Ka i Plasi.

6-Jeto Jeto Dashurin Hulumto Mos Ja Rras Kerkujna Bonja Rrafsh Gjithkujna.

7-Tash Ti Fol Pa Nal Veq Dije Qe Jeten Ty Ta Pata Fal.

8-Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

9-A e Din Pse T'thom Shpesh " PO " Se Rrafshi Qishtu e Ka .. Tqoj Mpuqa Knej Anej Anash Me Tjer Boj Sefa ..

10-Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom Qef Kom Me JETU.

11-Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

12-Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu M'DONNN...

13-Me Ni Sen Du Me Nderhy Se Gjithmon Um Ka Pengu,Haver Jeto Jeten Tande Ski Nevoj Me u Marr Me Mu.

14-E Mir e Keqe Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

15-Dujem Qishtu Qysh Jom Bash Qitu Ku Jom.

16-E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e Duhet Gjum Me Ja Rras.

16-Jo Jo Nuk Tdu Ncuk .. Smke Hy nZemer O Trullan Zemra Sem Liget Kur Mprek Me Pamuk ..

17-Tlutna Lem T'Qet .. Nuk Du Mem Hy n'Zemer Du Me Jetu Vet Qit Jet ..

18-Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ...

19-1 Je Per Mu Gjithmon Je Kon Ki Me Kon Si Qitash Si Ma Von.

20-Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

21-Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

22-Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta Thot T’verteten.

23-Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshme Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du.

24-Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

25-Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

26-Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

27-Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Femer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

28-S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski.

29-Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

30-Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer...

30-Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

31-Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un Bohet.

32- Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj Qe Duron.

33-Nashta Pot T'dokna Nifar Aroganti Po Gjeth Kom Qef Me Kesh i Mramti.

34-Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

35-Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

36-Jo Qe M'ke Rrzu Po Thjesht Weq Kom Lu Ski Qka Menon e Di Qe M'don.

37-A Je Qu N'krah T'majt a Je Qu Pesh Per Veti e Ki Mu Ski Qa Ma Tesh.

38-Un Edhe Me Ec Jom E Para E Ti Edhe Me Nga Sun Um Del Perpara.

39-N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.

40-T'pres Deri Me T'parin Ndaq Edhe Ma Shum Veq Dije Qe i Vetmi Qe Ka Me T'pas Jom Un.

41-Loqk T'du Edhe Gjith Kom Met Dasht Venin Ton Te Une Kerkush Smunet Me Nxan.

42-Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

43-Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..? 1 Njeri Tmir Pe Pres..!

44-Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me Djem u Halita...S'thom T'du As Ste Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku.

45-Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

46-E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

47-Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu.

48-Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta Jem Koke Ti.

49-Ndrrimi i Jetes Shpesh o Pshtim Prej Seneve Ma T'kqija Si Per Gjin T'ftoft Qe S'din Qa Osht Dashnia.

50-Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

51-Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

52-Kur Po T'flas Me Fjalt T'buta Mos Meno Qe Po Tu Tutna.

53- Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me Zemer...

54-Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

55-(L) Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL .

59- Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

60- Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas .

62-Mos Mu Bo Kishe Qa Po Di Se Sen Sje Ka Qet Ndrit Mu Kon Ti i Vetmi Mashkull Nbot Qateher Mas Teje Kisha Bertit.

63-Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

64-Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

65-Krejt i Kom Bo Per Ty e Ti Je Qu e Um Ke Rrejt Ne Sy Tash Ket Loj e Kom Msu Veq Munesh Mem Harru.

66-Nese Don Me Lujt Dije Kjo Nuk Esht Loj Po Nese Mendon Qe Esht Loj Para Se Me Ja Nis Ti Un Veq Fitoj.

67-E Kom Nje Deshir Oh Sa e Thjesht .Me Ti Puth Buzet Tjeter Skisha Desht.

68- Nese Nuk Ta Nin Per Tjeter Kon .Dije Qit Sen Qe ****** Shum T'don.

69-Un Kom Me Wazhdu Derisa Ti Um Pranon Shprehu Lirisht Zemer Thujum ******Loqk T'kom.

70- Nese Per Mua Menjda Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Zllak Te Digjet At'her Eja Edhe Me Thuaj ****** Wetem Ti Egziston Per Mua.

71-Per ty jetoj . Per ty edhe wdes . Per ty lopen me gjith wiq e shes.

72-Jom fjal e dhene Besa , amaneti . Jom pa zemren time se tek ti me mbeti.

73-Bo Qa Bon Wetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

74-Fjalt Qi Mi Ke Thon Kan Met Kushtu Me Jet... N'ket Bot Ki Mem Lyp Kurr Mo Ski Mem Gjett.

74-Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

75-Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen Shpinen Se Dashnija Si Mjafton..

76- Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

77-N'Qdo Aspekt Ma i Miri Jom Kta Ta Garanton Fakti Qe Ti M'don ...

78-Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj se une edhe pse Tdu muj shum shpejt met harru.

79-Mos Um Shaj n'MSN Se Fytyren Ta Maj N'men Mos Mu Afro 1 Meter Se Banderit i Shtohet 1 Leter..

80-Veve Um Shtin N'tripa T'nostalgjis Kujtime T'rinis Ditet e Para Te Dashurise.

81-Qka Un Thom Ti e Menon e Mas Do Kohe e Kupton ... Vlerat e Mija Sun i Vlerson Fjalt e Mia Gjakun Ntru Sti Perqon..

82-Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

83- Kujt Ti Them Zemer Qatah Qe Se Du Jo Bre Se Veq 1 Osht Per Mu.

84-Shum Pom Xhelozon Ti Qysh Dush Menon Aj Mu Osht Kam M'DON.

85- Rum Zot Prej T'mive Se Prej T'hujve Runa Vet Prej Qatynev Qe Ta Ngulin Bash Ka Ti Se Pret.

86-Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk Muj...

87-Po Zemer Ski Nevoj Hiq Mu Merzit Ka Me Ardh Koha Kur Ni Fjal Temen Ki Me Prit.

88-Po Mwjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs Munesh Me Shku.

89- Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

90-I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun.

91-NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

92-Ta Besoj 1 Sen Qe Shum Osht Ka Te Dhem Spo Munesh Mu Pajtu Me Faktin Qe Mo Sje Ne Zemren Tem.

93-Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

94-Krejt Qa Po Du Krejt Qa Po Thom Po Du Me Pa Qa Ti Per Mu Bon Qa Boj Un Per Ty Sun e Pershkruj e Ti Per Mu Se Pin As 1 Got Uj.

95-Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Wujt Po Mem Hek Pi Zemres Kurr Ski Me Mujt.

96-Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Wet Ka Tsillet Bonbona Han.

97-Jom Djal Pa Defekt Me 1 Projekt Indirekt Ta Marr Zemren Me Respekt.

98-Pritsha Ti Mu Nal... Pritsha Ti Me Dal... Prit Tash Un Me Te Fal.

99-Pse Zemer Po Lodhesh Pse Veten Pe Munon Kur Pe She Qe Hiq So Ka Te Shkon.

100-N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm Perher.

111-Le Te Ndodh Qfar Te Ndodh Un Jom Me Ty Gjith Bota Je Per Mu Jemi Wetem Ne Te Dy.

112-Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

113-Jom Ka Prowoj Me Nejt Rahat Mos Mu Nguc Me Kerkon Po Nafaka Jem Hiq Nuk Po Ma Don.

114-Te Nderova Dhe Te Respektova Vetem Pse Ishe e Ndershme,, Se Dita Se Do Te Mbetesh Shoqe e Botes Se Rrejshme.

115-Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

116-Ste Harrova Une Akoma Edhe Pse Kurr Nuk Do Te Harroj e Di Se Nje Dite Edhe Une Do Te Vdes Por Deri Ne Vdekje Te Rrespektoj..

117-Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh,, Shoqja Ime e Perjetshme ,, Ne Zemren Time Do Te Mbetesh e Paharruar Dhe e Pavdekshme.

118-Ti Je 1 Tatu Qe e Kom Bo Eeh Jom Penduu Ti Je Nje e Kalume Qe Per Mu Tasht Je Harruu.

119-Te Deshiroj Shum Fat.Jet Te Lumtur e Te Gjat.Kurr Mos u Kthefsh Qafen e Thefsh Ket Deshir e Kam Per Ty...Ti e Din Kush Je FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=Wink".

120- Te Deshta Shum Po Ma Nuk Te Dua Qajo Ma e Keqja Qe Ti Po Me Don Mua.

121- Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

122- Me Mesove Si Te Dua.Me Mesove Si Te Dashuroj.Por Kurr Nuk Me Mesove Se Kur Te Humb Si Te Te Harroj

123- Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj.

124-Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn.Ende Dhun e Egersi Per Ata Qe e Teprojn.

125-Ti Munohesh Mem Pengu,Ska Dert Lejohet Me Endrru.

126- Kurr S'tkom Dasht Kurr Sta Kom Rras Me Ty Kom Pshtjell Weq Njonin Me 1 Wen Me Plas.

127-Spo Di Qa Me Bo Kur Pe Shoh Qe S'shkon Mo Jom Hi Si Me 1 Tunell Ku o Weq Terr Sdi Qysh Met Thon Po o Sikur Jeta N'ferr.

128-Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon

129-Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

130 Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

131-Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom I Gatshem Per Pasoja

132- N'jet Krejt Si Ti i Kom Provu Kom Gabu Po Kurr Ma Nuk Muna Me Pshtu...

133-Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu T'harru

134- Vet Dashte Tash Jeto Me Denim...****** e Vjeter Munesh Me Majt Kujtim..!

135- Boll i Meqem Po Don Me Dal Prej Inatit Po Don Mu Kall...

136-Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

137-Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

138-Pom Dhimesh Met Lon e Po Ta Boj Rrafsh Se Prej Zemres Tem Moti T'kom Qit Jasht

139-Tulifar Veni Tu Hi u Rrita Belagjike Prishtinalike e N'gjak e Rrast Problematike...

140-Sdi a e Ke Wrejt Qe Qdo Kufi e Ke Kalu Po un Wet Pasna Faj Qe Kaq Shum T'pasna Duru

141-Ksi Si Un Ska Shum Kerkun Nese Ka Dikun e Kom Qit N'kit Bot Un

142-Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din Qfar Dojn

143-Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

144-Munohna Nuk Gzohna...Po Zorr e Kom Pa Ty... Krejt Llom Po Bona Kur Spo Te Sho Me Sy

145- Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te Pres Ku Te Lash...

146-Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

147-Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin N'men Fjalit e Mija

148-Folum Qka Dush Se Mu Sum Prek Se Te Une Emocionet Moti Kan Vdek..

149-Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

150-T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You

151- Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

152-Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

153-Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

154-Jom Msu Me T’pas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me Ty Shum Gjat

155-Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un T’kallxoj Se Veq 1 Her N’zemer Ki Me Hi

156- Shum Mir Po M’kujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me Ta Bo Llokum T’du Shum Se e Di Qe Tranohesh

157- Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

158- S’kish Met Sen N’ty Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom Kon Qorr

159-Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn Hajde Te Un e Gjen

160-Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth Me Plot Inat N'Sy

161.Krejt I kom spom mungon as 1 sen, kush t’ka thon qe t’du garant o ka t’ren


MoJ E MIRA SI KUR HANA VEQ PER TY TAXI U BANA

I Embel Dhe I But Ne Goj Kur E Fut I Bardh A I Zi Nuk Ka Rendesi Ti Fort E Shtrengon Me Gjuh E Rrotullon Sakezin Kur E Kafshon

As Nuk Te Perkulem As Nuk Ta Puthi Doren Edhe Pse Ti Je Mbreteresh Un Ta Mbaj Kuroren

Rrokullisu Rreth Pemes Gjeje Djalin E Zemres Mos E Gjej Te Bukur Se Te Tradhton Gjeje Simpatik Dhe Qe Te Dashuron

Me Don Te Dua Me Adhuron Te Adhuroj Me Tradhton Te Vras Me Nje Puthje Ne Mesazh

Ndale Hapin Vajz Se Nuk Esht Lezet Jeta Sesht Nje Dit Jeta Sesht Nje Vjet E Nuk E Di Se Qfar Te Pret

Oj Ti Qik Ne Internet Lumja Ti Me Kond Po Flet Me Nje Djal Qe Per Asgje Ne Ket Jet Nuk I Kerset

Ska Lule Pa Zambak Ska Zemer Pa Gjak Ska Dimer Pa Stuhi Ska Rini Pa Dushuri

Me Sy Te Shiqova Me Zemer Te Dashurova Ne Enderr Te Enderrova Ne Internet Te Takova

E Kam Shkollen Orex Per Sex E Kom Me Index Me Te Shti Ne Dor Te Kafshoj Si Keks

Puthjen Sta Fali Perendesh Te Jesh Nga Dy Buzet Prush Duhet Ta Rrembesh

Qikat E Kan Nje Dhurat E Ruajn Per Nje Koh Te Gjat Kur Tju Vjen Momenti E Humbin Per Nje Nat

Bylbyli Ne Deg Sa Bukur Kendon Ja Puthsha Dy Buzet Asaj Qe E Lexo

GjAmIJa EsHt VeNd Ku FaLeT PlEqErIjA NdErSa ShKoLlA Ku DaShuRoHeT RiNiJa

PrAnOj NjE FaKt Qe ZeMrEn Ma Ke ThY Po A Je Ti QaJo KlLoShArIc Qe Po I MsHoN SoD MuRiT Me KrY

Ku Je Ti Qe NuK Po Te ShOh Qka Ke VeShUr Qe NuK Po Te NjOh EmRiN TiM NgA ZeMrA E HoQe PeR Se GjAlLi FlAk Me Doxhe

Pa PaSuR IdE LeTrA NuK ShKrUhEt Pa PaSuR NdJeNjA Te DuA NuK ThUhEt

DaShUrIjA JoN RrOt E MeRcEdEsIt Ti PuThShA Dy BuZt Ne MaJe Te JeZeRcIt

E BoNa ZeMrEn GuR U BoNa BuRr Te ThEm Te VeRtEtEn StE HaRrOj KuRr

As DeTi As OqEaNi As TiGrI As LuAni KrEjT BoTa Ne MeNdImE S?MuNd Te Me NdAjN NgA XeMlA ImE

NeSe Ke KuPtUaR Qa EsHtE E VeRtEtA SuNdOn MbI Te GjItHa LoQkI DhE JeTa

55% me pelqen 66% kisha dal me ty77% isha bashku me ty88 % isha feju me ty 99%isha martu me ty100% ec bre baju kush ta rras ty

Nese M?dashuron Me Zemer Tregom Nese Sdon Nuk tu Bona Monoton

Dashuria Rinore Esht Bote Bimore Detyre e Pazgjidhur Si Rrenja Katrore

KuRr StE KaM DaShT KuRr StA KoM RrAs Me Ty KoM KaLu VeQ NjErEn Me E PlAs

Un NuK JoM DaShNoR Me AkSiOnE Te ShKuRtA Un JoM PoEt Qe Te MbUsHi Me FjAl Te UrTa

Nuk Jom I Bukur As Simpatik Por mjafton E Dashur Te Jem BesniK

SiKuR AnIjA Qe LuNdRoN SiKuR PeShKu Qe NoToN NeSe Me Do LeTeR Me DeRgO

SiKuR QiElLi I KaLtErT SiKuR DeTi BlU FoRmOhEt FjAlA ? I LoVe YoU?

TE DUA NE EMER TE DUA NE ZEMER NA KOFT PER HAJR UN E TI ME NJE MBIEMER

Uji del nga Toka, krypa del nga Deti shkrujum i - e dashur se s'bohet kiameti

S.P.S.SHKO N'RRS ME TABLLA K-S

VEQ TRIPIN E KE BESOM BONE DEFINICJON QFAR DJALI JOM NKOFSH QASI CARICE HARROM NESE SMUNDESH RESPEKTOM

QANTA ESHT PER LIBRA E JO PER BOMBONA QIKAT E SODIT E MBAJN PER KONDOMA

NESE ME DO MUA DHE NUK KI DURIM SHIQO FOTOGRAFIN TIME PER MALL DHE KUJTIM

UJI I LUMIT SHKON VAL VAL DASHURIN TON ASKUSH NUK MUNDET ME NAJ NDAL

ME GEZIM DHE VULLNET ZEMRA IME DY TRI FJAL TI FLET EJA O I DASHUR SE TY TE DUA PER JET

EJA I DASHUR NE KRAHERORIN TIM TE ME PERGEDHELESH DHE TE ME VESH NE DISPONIM

PER TY E DASHUR NUK ME DHIMBSET JETA SEPSE TY TE DUA ME FJAL TE VERTETA

PER JET NUK TE HARROJ NGA ZEMRA NUK MUND TE LARGOJ TI JE ZEMRA IME QE TE DASHUROJ

KA EDHE SHUM GJERA QE SMUND TI TREGOJ TI JE ZEMRA IME QE TE DASHUROJ

KETO DY ZEMRA KAN LINDUR NE VETMI PRANDAJ DESHIROJN TE QOJN DASHURI

MOS E KQYR SHIKIMIN POR RUAJE KUJTIMIN DY ZEMRA I VIZATOVA DY PIKA LOT I LOTOVA KET LETER E PERFUNDOVA

JETA ESHT LUM VDEKJA ESHT SHKRUM SHOQERIA ESHT IDEALE DASHURIA ESHT KRISTALE

VAJZERIA QENDRON PAK KESHTU KA THAN PERENDIA SE KUR TE BOHET NJERIU PLAK NUK I KA HIJE DASHURIA.

ME E REND SE TOKA ME I NXEHT SE DIELLI ME I LET SE HIJA ESHT DASHURIA


SA DIT E BUKUR SA NAT E QET JU SHKRUAN I DASHURI(a) QE NUK JU HARRON PER JET.

SIKUR NGJYRA TE MUNGONTE DO TA PREJA GISHTIN TIM E PREJ GJUKUT QE DO TE PIKONTE DO TA SHKRUAJA NJE KUJTIM